RobertDudkowiak RDK Kancelaria Radców Prawnych

62-300 Września, Jana Pawła II 11 lok. 4-7

784 334... 454więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Radca prawny Robert Dudkowiak

Od marca 2013 r. prowadzę indywidualną praktykę zawodową w ramach Kancelarii Radcy Prawnego Robert Dudkowiak (dzwoń teraz: +48 784 33 44 54, e-mail: sekretariat@kancelaria-rdk.pl).

Obsługujemy podmioty m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej i handlu spożywczego, a także osoby fizyczne w ich indywidualnych problemach.

Kancelaria rozwija się dynamicznie i zdobywa zaufanie coraz to większej liczby klientów, w większości z polecenia. Wyznacznikiem zadowolenia klientów i skuteczności Kancelarii są choćby opinie zamieszczone w zakładce "Opinie". 

Zespół Kancelarii cechuje zaangażowanie w sprawy klientów i dynamika w działaniu. Zespół łączy młodość z doświadczeniem zdobytym w spółkach krajowych i międzynarodowych, plasujących się w ścisłej czołówce swoich branż. 

W 2003 roku ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, a pracę magisterską z zakresu prawa administracyjnego przygotowałem pod kierunkiem ówczesnego Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego, a obecnie Prezesa Krajowej Rady Sądownictwa - prof. dra hab. Romana Hausera.

W latach 2009-2012 odbyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. 

Bogata praktyka oraz interdyscyplinarne przygotowanie pozwalają z należytą starannością reprezentować interesy klientów, w tym w sporach sądowych, przed organami administracji i sądami administracyjnymi. 

W zakresie spraw podatkowych Kancelaria współpracuje z Biurem Finansowo-Podatkowym Karoliny Koczorowskiej (ul. Legionów Polskich 19, Rokietnica), dzwoń teraz: +48 606 10 49 61, e-mail: info@biurofp.pl, https://biurofp.pl, które te zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkami i optymalizacjami podatkowymi.

3

 

Kontakt

62-300 Września,
Jana Pawła II 11 lok. 4-7

784 334... 454więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: kancelaria-rdk.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd