RobertDudkowiak RDK Kancelaria Radców Prawnych

62-300 Września, Jana Pawła II 11 lok. 4-7

784 334... 454więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.9

Izabela S

Kancelaria - Rzetelna, kompetentna, profesjonalna, przebojowa i powalająca na sali sądowej, jest gwarancja wygranej sprawy. Polecam!

1

6

6
Beata

Witam. Bardzo serdecznie polecam Pana Roberta Dudkowiaka i jego kancelarię. Wspaniała i fachowa pomoc. Najważniejsze dla mnie było, że nie byłam traktowana przedmiotowo, ale podmiotowo. Jest bardzo duży profesjonalizm w tej kancelarii. Już samo podejście do sprawy, cec*** się dużym zaangażowaniem. Reperezentował mnie w dwóch sprawach i obie wygrane. Z całego serca polecam.

1

6

6
Natalia

Z Kancelarią mam do czynienia od kilku miesięcy i jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu prowadzenia spraw i podejścia do klienta. Rzetelnie, sprawnie, szybko i co najważniejsze-bardzo skutecznie. Mecenas Dudkowiak i p.Karina Skowronska-aplikant radcowski, którzy prowadzą moje sprawy-mistrzostwo świata. Bardzo życzliwe, ludzkie i empatyczne podejście. Bardzo polecam!Dzięki Kancelarii RDK czuję się bezpiecznie.

1

6

6
Jarosław

Dotychczas korzystałem z pomocy kilku kancelarii prawnych nigdy jednak nie spotkałem się z tak profesjonalną i miłą obsługą jak w kancelarii mecenasa Roberta Dudtkowiaka. Jego wyjątkowa wiedza z zakresu prawa w szczególnośc*** bankowego pozwoliła mi wygrać sprawy z bankami na blisko dwa miliony złotych. Pragnę serdecznie podziękowa

1

5

6
Grzegorz Wicorek

Kancelarię RDK poprosiłem o konsultację prawną oraz poprowadzenie sprawy przed poznańskim WPA, z którym bezskutecznie "zmagałem się" przez kilka miesięcy, nie mogąc samodzielnie zamknąć ważnej dla mnie sprawy. Pan mecenas Robert Dudkowiak szybko i skutecznie doprowadził do korzystnego dla mnie finału, Raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc oraz najwyższy poziom profesjonalizmu!

1

6

6
Dorota

Pan Mecenas Robert Dudkowiak prowadził mi kilka spraw, które zakończyły się dla mnie pomyślnie. Z wielką cierpliwością wyjaśniał mi co można zrobić w danej sprawie i jakie są szanse. Polecam korzystanie z fachowej kancelarii, aby uniknąć niemiłych konsekwencji z sytuacji prawnych na których przeciętny człowiek się nie zna. Dorota

1

6

6

Zgłoś nadużycie

3

 

Kontakt

62-300 Września,
Jana Pawła II 11 lok. 4-7

784 334... 454więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: kancelaria-rdk.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd