KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Robert Dudkowiak

62-300 Września, Jana Pawła II 11 lok. 7

784 334... 454więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.9

Natalia

Z Kancelarią mam do czynienia od kilku miesięcy i jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu prowadzenia spraw i podejścia do klienta. Rzetelnie, sprawnie, szybko i co najważniejsze-bardzo skutecznie. Mecenas Dudkowiak i p.Karina Skowronska-aplikant radcowski, którzy prowadzą moje sprawy-mistrzostwo świata. Bardzo życzliwe, ludzkie i empatyczne podejście. Bardzo polecam!Dzięki Kancelarii RDK czuję się bezpiecznie.

1

6

6
Jarosław

Dotychczas korzystałem z pomocy kilku kancelarii prawnych nigdy jednak nie spotkałem się z tak profesjonalną i miłą obsługą jak w kancelarii mecenasa Roberta Dudtkowiaka. Jego wyjątkowa wiedza z zakresu prawa w szczególnośc*** bankowego pozwoliła mi wygrać sprawy z bankami na blisko dwa miliony złotych. Pragnę serdecznie podziękowa

1

5

6
Grzegorz Wicorek

Kancelarię RDK poprosiłem o konsultację prawną oraz poprowadzenie sprawy przed poznańskim WPA, z którym bezskutecznie "zmagałem się" przez kilka miesięcy, nie mogąc samodzielnie zamknąć ważnej dla mnie sprawy. Pan mecenas Robert Dudkowiak szybko i skutecznie doprowadził do korzystnego dla mnie finału, Raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc oraz najwyższy poziom profesjonalizmu!

1

6

6
Dorota

Pan Mecenas Robert Dudkowiak prowadził mi kilka spraw, które zakończyły się dla mnie pomyślnie. Z wielką cierpliwością wyjaśniał mi co można zrobić w danej sprawie i jakie są szanse. Polecam korzystanie z fachowej kancelarii, aby uniknąć niemiłych konsekwencji z sytuacji prawnych na których przeciętny człowiek się nie zna. Dorota

1

6

6
Sebastian

Pan mecenas Robert Dudkowiak prowadził moją sprawę przed sądem pracy .Jestem bardzo zadowolony z mecenasa Dudkowiaka oraz całego zespołu ludzi pracujących w kancelarii. Profesjonalne podejście do sprawy,stały kontakt z kancelarią,miła atmosfera sprawiły ,że stres związany z wizytą w sądzie był mniejszy. Dzięki temu sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie. Polecam.

1

6

6Pokaż oceny
  • Obsługa:
  • Lokalizacja:
  • Serwis i usługi:
  • Promocje i rabaty:
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
Ewa

Dzięki pomocy mecenasa R. Dudkowiaka ( z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych) sprawa w sądzie zakończona pozytywnie. Polecając kancelarię nadmienię że mecenas jest osobą bardzo sympatyczną i przystępną. Dziękuję za udaną współpracę.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

3

 

Kontakt

62-300 Września,
Jana Pawła II 11 lok. 7

784 334... 454więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: kancelaria-rdk.pl