KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Robert Dudkowiak

62-300 Września, Jana Pawła II 11 lok. 5

784 334... 454więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.9

Marian

Jestem w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z Panem Robertem Dudkowiakiem i jego kancelarią. Prowadził moją sprawę przeciwko ZUS-owi o wcześniejsza emeryturę za pracę we szkodliwych warunkach ze skutkiem pozytywnym. Polecam wszystkim usługi tej kancelarii.

1

6

6
Estera

Pan mecenas Robert Dudkowiak bardzo profesjonalnie poprowadził moją sprawę, co skończyło się pozytywnym zakończeniem. Jestem bardzo zadowolona z świadczonych przez Pana mecenasa usług. Polecam.

1

6

6
Remisz

Polecam Mecenasa szczegolnie ze wzgledu na jakosc uslug.Otrzymalam pomoc rzetelna i profesjonalna a co najwazniejsze skuteczna.Sprawa zkonczona sukcesem.

1

6

6
Alicja Jankowska

Pan Robert Dudkowiak prowadził moją sprawę, w tym złożył w moim imieniu skargę kasacyjną do NSA. Sprawa dzięki jego zaangażowaniu zakończyła się sukcesem - korzystnym dla mnie orzeczeniem. Jestem bardzo zadowolona z usług tej Kancelarii. Gorąco polecam.

1

6

6
Agnieszka Molka

Kancelaria świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie prawnym - pełna precyzja w podejmowanych działaniach sądowniczych i mediacyjnych doprowadziły do satysfakcjonującego sukcesu w mojej sprawie. Doceniam zaangażowanie Pana Mecenasa w prowadzeniu sprawy, jak również całego zespołu kancelarii. Konkretne działania = konkretny efekt finalny. POLECAM.

1

6

6
Jonasz W.

Nie można wystawić innej noty niż 6/6 - pełen profesjonalizm, Mecenas Robert Dudkowiak zabezpieczył w pełni moją firmę i mój interes, co dla większości jest nie lada wyzwaniem, któremu mało kto jest w stanie sprostać. Ze szczerej,ludzkiej troski o Państwa interesy polecam Współpracę z Mecenasem i Współpracownikami.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

3

 

Kontakt

62-300 Września,
Jana Pawła II 11 lok. 5

784 334... 454więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok